Współpraca

Zapraszamy do współpracy i wspólnych projektów !!!

Chętnie podejmiemy współpracę z reklamodawcami oraz markami, zaangażujemy się również w różnego rodzaju podróżnicze projekty. Mamy nadzieję, że wspólne działania zaowocują licznymi obustronnymi korzyściami. Naszego bloga prowadzimy od 2014 roku, ale blog to nie wszystko. Staramy się regularnie udzielać na facebooku, instagramie oraz na naszej facebookowej grupie "Rodzinne podróże małe i duże", gdzie na bieżąco zdajemy relacje z naszych wojaży. Z dnia na dzień rośnie grono naszych czytelników, co oczywiście bardzo nas cieszy i napędza do dalszego działania. Podróżujemy z dziećmi i staramy się pokazywać, że rodzinne podróżowanie jest naprawdę fajne i warto podjąć wyzwanie. Wędrujemy po górach, jeździmy na rowerach, zwiedzamy Polskę i świat, pokazujemy naszym pociechom, że aktywne spędzanie czasu jest dużo ciekawsze od siedzenia w domu przed komputerem, telewizorem czy tabletem.

Garść statystyk (z Google Analytics):

Rok 2021 (od 01 styczna do 31 grudnia 2021) na blogu:
* 183 743 użytkowników
* 364 887 odsłonRok 2020 (od 01 styczna do 31 grudnia 2020) na blogu:
* 108 671 użytkowników
* 248 030 odsłonLiczba obserwujących na Facebooku (na dzień 28 czerwca 2022) 11 376
Liczba obserwujących na Instagramie (na dzień 28 czerwca 2022) 1060 osób
Liczba osób w grupie "Rodzinne podróże małe i duże" (na dzień 28 czerwca 2022) 5111 osób

Podejmiemy współpracę w zakresie:

* autorskich wpisów sponsorowanych,
* testów/recenzji produktów i usług,
* recenzji książek,
* organizacji konkursów dla czytelników,
* ambasadorstwa marek
* sponsorowanych wyjazdów poznawczych („study tour”)
* projektów sponsorowanych

Jesteśmy gotowi przyjąć każdą rozsądna propozycję współpracy i wspólnych przedsięwzięć, która będzie powiązana z tematyką naszego bloga. W tym celu prosimy o kontakt:
...................................................................................................................................................................................

Do tej pory zaufali nam :

* Prezentmarzen.com 
* Wydawnictwo turystyczne Compass- w ramach współpracy, w rowerowym przewodniku po Bieszczadach pojawiło się kilka naszych zdjęć.
* Radio Kraków- gościnny występ w audycji radiowej, gdzie opowiadaliśmy o naszych górskich wędrówkach z niemowlakiem i starszakiem
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego- na zaproszenie, którego wzięliśmy czynny udział w kampanii "Małopolska- Poznajmy się", w ramach której powstał spot reklamowy z naszym udziałem (dostępny pod linkiem https://visitmalopolska.pl/-/lokalni-polecaja), a także filmiki pt. "Na wycieczkę z Mazurkami". Efekt można zobaczyć pod linkiem: https://visitmalopolska.pl/-/rodzina-mazurkow. W ramach kampanii powstała także dedykowana strona, na której znalazło się kilka polecanych przez nas miejsc na terenie Małopolski https://poznajmysie.malopolska.pl/osoba/mazurkowienarowery.visitmalopolska.pl- w ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim Miasta Krakowa oraz kilkunastoma innymi blogerami powstał rowerowy przewodnik po Małopolsce, który dostępny jest tutaj My w ramach tego przewodnika polecamy w nim trzy rodzinne trasy rowerowe.
* Polskie Radio Czwórka- gościnne występy w audycjach radiowych, w których opowiadaliśmy o małopolskich trasach rowerowych oraz o jednodniowych wycieczkach z dziećmi (audycja dostępna tutaj- część I- 8min42sek, część II- 18min44sek)
* Polska.Travel- współpraca w ramach akcji "Ambasador miejsca", w ramach której na facebookowym profilu Polski.Travel pojawiły się nasze blogowe relacje
* Podlaskie Travel- na facebookowym profilu oraz instagramie pojawiły się nasze zdjęcia oraz blogowe relacje z naszych wakacji spędzonych w Podlaskiem 
* Cetrumrowerowe.pl, w ramach współpracy pojawiła się proponowana przez nas trasa rowerowa wokół jeziora Wigry (dostępna tutaj)
* Rabkoland
* Wydawnictwo Zielona Sowa, recenzja książek
* Wydawnictwo Pascal, recenzja książek
* Kopalnia Soli w Bochni
* Keukenhof Holland
* Inwałd Park
* Wydawnictwo Znak, recenzja książek

Pozdrawiamy !!!
Rodzinnie Dookoła Świata 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © RODZINNIE DOOKOŁA ŚWIATA , Blogger