Bagna w Drwini- Małopolska z dziećmi

Na Bagna w Drwini wybraliśmy się po drodze do Puszczy Niepołomickiej i choć spacer tamtejszymi kładkami nie był długi, zajął nam około 20 minut, to zdecydowanie warto się tam wybrać, bo miejsce wygląda naprawdę malowniczo, a przy okazji można podejrzeć ukrywające się w szuwarach ptaki oraz posłuchać rechotu żab.Na Bagna w Drwini można odbić także z Wiślanej Trasy Rowerowej, z odcinka pomiędzy Niepołomicami, a Uściem Solnym. W pobliżu bagien znajduje się drewniana wiata oraz toalety, więc można połączyć odpoczynek ze spacerem kładkami. 

Dla młodszych pociech przygotowano plac zabaw, więc ci milusińscy, którzy podczas rowerowych przejażdżek przemieszczają się w foteliku, bądź przyczepce będą mieli szansę rozprostować nóżki i dać upust rozsadzającej ich energii. 

Dla nas Bagna w Drwini były małym przedsmakiem naszych wakacyjnych planów. Tegoroczne letnie wakacje zamierzamy spędzić między innymi w Biebrzańskim Parku Narodowym, więc z olbrzymią radością wczuwaliśmy się w "bagienne" klimaty. 
Bagna w Drwini to jedno z tych miejsc w okolicach Krakowa, które potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Ze względu na to, że spacer kładkami jest krótki polecamy wybrać się tutaj w ramach przejażdżki Wiślaną Trasą Rowerową. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © RODZINNIE DOOKOŁA ŚWIATA , Blogger