Czas na książkę- KRONIKI ARCHEO Agnieszka Stelmaszyk

Nie często nam się to zdarza, a tak szczerze mówiąc robimy to pierwszy raz, ale czujemy się w obowiązku polecić super serię książek przygodowych, które na pewno przypadną do gustu każdemu młodemu podróżnikowi ! Nasza córa oszalała na ich punkcie, a i nam bardzo się one podobają, więc dzielimy się tytułem z Wami 😊😊😊 Mowa tu o "Kronikach Archeo", które napisała, uwielbiana przez nas Agnieszka Stelmaszyk, a książki zostały wydane przez Wydawnictwo Zielona Sowa. 


"Kroniki Archeo" to seria przygód na miarę Indiany Jones'a, gdzie główni bohaterowie Ania i Bartek Ostrowscy oraz Mary Jane, Martin oraz Jim Gardnerowie wcielają się w rolę detektywów i poszukiwaczy skarbów w jednym. Ich przygody przepełnione są niesamowitymi zwrotami akcji oraz czyhającymi na nich niebezpiecznymi pułapkami. Dzięki "Kronikom Archeo" można odwiedzić najodleglejsze zakątki świata, a każdy z tomów z serii zapewnia nową zagadkę, która aż prosi się, by ją rozwiązać :-) Gwarantujemy, że lektura będzie trzymać w napięciu aż do ostatniej strony i po zakończeniu pierwszej z przygód będziecie chcieli wyruszyć w następną :) 
Na chwilę obecną zostało wydanych 10 tomów, a 11 jest w przygotowaniu :) Powstała też historia dodatkowa zatytułowana "Kroniki Archeo: Akta Gordona Archera". My nie możemy się już doczekać najnowszej części :) A Was tymczasem zachęcamy do lektury, bo naprawdę warto !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © RODZINNIE DOOKOŁA ŚWIATA , Blogger